2 www
1 www
kolibki 6 kopia
kolibki 7 kopia
13 www
kolibki 5 kopia
kolibki 8 kopia
16 www
7 www
kolibki 3 kopia
kolibki 1 kopia
4 www
12 www
kolibki 4 kopia
kolibki 2 kopia
kolibki 12 kopia
30 www
kolibki 9 kopia
kolibki 13 kopia
20 www
21 www
kolibki 15 kopia
kolibki 14 kopia
kolibki 16 kopia

Ok(n)o na przyrodę – apartament w Gdyni

Są takie miejsca, które potrafią zauroczyć od pierwszego wejrzenia, w których emanuje spokój, cisza i malownicze widoki za oknami.
Wnętrze apartamentu zaprojektowane w ponadczasowym stylu, z wizualnym porządkiem, grą świateł i otaczającą go naturą. Otwarta przestrzeń salonu z aneksem kuchennym tego 82-metrowego apartamentu usytuowana na tle imponującej ściany lasu tworzy harmonijny sojusz z zielenią. Wydawałoby się, że nic nie przebije tego widoku, ale kiedy spojrzymy na dobrze przemyślaną kompozycję i dobór kolorów trudno uznać, iż zaprojektowane wnętrze odgrywa drugoplanową rolę. Mieszkanie stworzone jako idealna oaza spokoju, która daje ukojenie po najbardziej zabieganym dniu.
W kuchni dominuje wyspa z hokerami. Z uwagi na styl życia właściciele zrezygnowali z tradycyjnego stołu. Chłodne kolory zabudowy kuchennej w harmonijny sposób zestawione z ciepłym odcieniem drewnianej podłogi wyciszają i umożliwiają odpoczynek.
Długi korytarz prowadzi do poszczególnych pomieszczeń: garderoby, wc, łazienki oraz dwóch sypialni, które skrywają się za ukrytymi drzwiami (tzw. secret door).
Sypialnia niewielka, ale starannie zaprojektowana. Tutaj wzrok przykuwa szmaragdowy pikowany zagłówek – jedyny mocny akcent kolorystyczny w całym apartamencie.
Garderoba właścicieli to osobne pomieszczenie, skrywa się za wysokimi drzwiami ozdobionymi sztukateriami i kinkietami.
Komfortowa łazienka zaprojektowana w stonowanych kolorach, zaakcentowana dekorem w strefie wygodnego prysznica oraz wanny. Lustro w ramie na całej wysokości ściany daje poczucie jeszcze większej przestrzeni i swobody.

Lokalizacja:

Gdynia

Rok:

2019

Photo:

Magdalena Łojewska

Współpraca:

Agnieszka Szyposzyńska MójArchitekt

Category:

Classic, Interior, wnętrze prywatne